2023-03-19 11:35:00

SPEC Stal Łańcut ograła Wólczankę Wólka Pełkińska

SPEC Stal Łańcut gościła na swoim stadionie Wólczankę Wólka Pełkińska w meczu 19. kolejki IV ligi podkarpackiej, goście postawili trudne warunki.

Wólczanka Wólka Pełkińska na prowadzenie wyszła już po dwóch minutach spotkania kiedy to strzałem głową do bramki SPEC Stali Łańcut trafił Hubert Podolak. . W dwudziestej piątej minucie spotkania bramkę dającą wyrównanie zdobył Konrad Buć, który wykorzystał świetne dogranie od Patryka Roga i przy Traugutta mieliśmy remis.

Tuż przed przerwą do siatki trafił "Piri" który zamknął akcje swoich kolegów i na przerwę to gospodarze schodzili w lepszych nastrojach.

Po rozpoczęciu drugiej części spotkania kolejną bramkę dołożyli gospodarze a na listę strzelców ponownie wpisał się Buć, który celnie uderzył z rzutu karnego. Osiem minut po bramce Bucia wynik na 3-2 ustalił Podolak, który podobnie jak Buć trafił do bramki z rzutu karnego.

Spotkanie goście musieli kończym w dziesięciu po czerwonej kartce dla Radosława Roga jednak nie wpłynęło to na końcowy wynik potyczki.

0-1 Hubert Podolak (2)
1-1 Konrad Buć (25)
2-1 Patryk Róg (43)
3-1 Konrad Buć (51-karny)
3-2 Hubert Podolak (59-karny)

SPEC Stal Łańcut: Szpindor - Cwynar, Kocój, Kmuk - Paczocha, Więcek, Majda, Kopczak (59. Mach), Buć, Wójcik, Róg (76. Stopyra).

Wólczanka Wólka Pełkińska: Świder - Kloc, Walat, Gliniany, Roga, Valihura (60 M. Olejarka), Paczocha, Grueso (55. K. Olejarka), Gonzalez (60. Michalski), Podolak (78. Kubrak), Pietluch