2023-03-13 19:19:03

Adam Majewski po meczu z Legią Warszawa: Mogliśmy to spotkanie co najmniej zremisować, a nawet wygrać

  W meczu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec przegrała z Legią Warszawa (0-2). Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener gości, Adam Majewski. 
 
- Gratuluję zespołowi Legii Warszawa wygranego meczu, szkoda, że muszę po raz kolejny gratulować kolejnej drużynie wygranej, mimo tego, że od kilku spotkań, które przegraliśmy, nie byliśmy w żadnym z tych spotkań zespołem gorszym. Myślę, że dzisiaj stworzyliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy to spotkanie co najmniej zremisować, a nawet wygrać- powiedział Adam Majewski.
 
- Chciałem podziękować zawodnikom za zaangażowanie, podejście, bo zagraliśmy dobry mecz, niestety efekt końcowy jest taki, jak zawsze i na tym polega różnica w jakości i to jest nasz największy problem, że sposób organizacji gry, plan na mecz się sprawdza, ale na końcu potrzeba jakości, wykończenia. Ta jakość kosztuje, a nas na razie na to nie stać- kontynuował trener gości. 
 
- Przegraliśmy kolejny mecz, jest optymizm mimo wszystko pod kątem kolejnego meczu, bo gramy dobrze i musimy w końcu wygrać mecz, przede wszystkim zdobyć bramkę i wtedy wszystko wróci do normy- zakończył szkoleniowiec Stali Mielec. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Stal 2023-03-13 20:01:26 3 0

Majewski miej jaja i przestań pier.... głupoty. Cies się że parę sztuk więcej nie zaliczyliscie . Ty nie masz za grosz pokory . Mam nadzieję że już niedługo będziemy cię oglądać w Mielcu

Widz 2023-03-13 20:09:08 4 0

7 męczy w rundzie wiosennej 2 punty i aż 1 bramka. Jedyne co się nie zmienia to narracja trenera - byliśmy lepsi , skrzywdzili nas sędziowie , jedziemy po 3 punkty itp. trzeba chyba zmienić leki bo nie skutkują

Fan 2023-03-14 08:52:01 2 0

Przede wszystkim to trzeba mieć napastników i generalnie ludzi piłkarzy jako takich na poziomie jak nie w tym sezonie to w następnym spadek murowany z taką polityką

Duma Rzeszowa 1944 2023-03-14 19:00:27 1 0

I jak to w polskim klubie piłkarskim kolejny trener staje się ofiarą własnego sukcesu.. Czego wy w tym Mielcu oczekujecie od trenera? Klub ma drugi najniższy budżet i na jesieni zrobił wynik grubo ponad stan i oczekiwania. Każdy inny trener z tzw. polskiej myśli szkoleniowej pewnie dawno byłby w strefie spadkowej. Dajcie trochę czasu i będzie dobrze. Ten Mielec od zawsze wyrzucał trenerów przy pierwszym lepszym kryzysie i chyba chcą kontynuować tę tradycję. Z taką stabilizacją to długo w ekstraklasie nie wytrzymacie. Klub mem i tyle. Cytując klasyka: ORGANIZACYJNIE STAL MIELEC!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij