2023-03-13 16:50:57

Verdon Racing Team zaprezentowany. Podpisano umowę ze Stalą Rzeszów

fot. Verdon
fot. Verdon
Verdon Racing Team- zespół żużlowców na sezon 2023 został zaprezentowany w siedzibie firm Verdon oraz FIBARO w Rzeszowie. Podpisano także umowę o współpracy między firmą Verdon a Stalą Rzeszów. 
 
Verdon Racing Team został zaprezentowany. W skład wejdą m.in. Wiktor Lampart oraz Fraser Bowes. Pierwszy z nich to wychowanek Stali Rzeszów, drugi - Australijczyk po raz kolejny będzie współpracował z firmą Verdon Poprzedni rok wiele mnie nauczył. Do wszystkiego podchodziłem zbyt nerwowo. W tym roku zupełnie zmieniam swoje podejście i myślę, że dzięki temu zobaczycie dużą poprawę w moich występach. Będę skupiał się na rozgrywkach PGE Ekstraligi U24 oraz, być może w trakcie sezonu, pojawi się szansa występów na torach drugoligowych –  podkreślił żużlowiec 
 
- Miniony rok miał być naszym ostatnim w sporcie żużlowym, ale ponownie powtórzył się stały scenariusz. Przyszedł luty, marzec, zawodnicy powoli wyjeżdżają na tory żużlowe w Europie i znów ulegliśmy i postanowiliśmy zaangażować się w ciekawą inicjatywę, razem z naszymi przyjaciółmi z Nice i FIBARO – powiedział Arkadiusz Staniek, właściciel firmy Verdon. 
 
Kolejnym etapem wydarzenia było podpisanie umowy ze Stalą Rzeszów. To powrót do kooperacji po okresie przerwy. Po zakończeniu konferencji chętni mogli udać się na jedną z przykładowych inwestycji w województwie podkarpackim obsługiwanych przez firmę Verdon w zakresie automatyzacji budynkowej oraz osłon okiennych.

Czytaj także

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.