2023-03-13 17:01:06

Daniel Myśliwiec: Mimo tak intensywnej pracy, wracamy do domu z niczym

Za nami kolejny mecz w wykonaniu Stali Rzeszów. Podopieczni Daniela Myśliwca przegrali z ŁKS-em Łódź 0-1. Sprawdźcie, co po tym spotkaniu powiedział szkoleniowiec.

-Czujemy ogromny niedosyt, bo grając na stadionie tak dobrej drużyny, tak dobrze zorganizowanej, mającej w swoim składzie bardzo dobrych piłkarzy- prezentować bardzo dobrą piłkę i tworzyć z liderem 1.ligi bardzo dobre widowisko, to jest coś co zasługuje na pochwałę.- rozpoczął Daniel Myśliwiec

Szkoleniowiec skupił się także na przebiegu meczu- Chciałbym pogratulować swojej drużynie dyspozycji, bo praca jaką wykonali i wiara w plan, jaki im nakreśliłem była ogromna. Żałuję, że w wielu momentach nie byliśmy na tyle precyzyjni, by stworzyć jeszcze więcej sytuacji. Samo dążenie do zwycięstwa zasługuje na szacunek. Wynik był niesprawiedliwy. Mimo, że straciliśmy bramkę w ostatnich minutach, w okolicznościach, o których nie chcę mówić, jest to reklama piłki na niezłym poziomie. Mam nadzieję, że do kolejnego meczu przygotuję swoich zawodników jeszcze lepiej. Mimo tak intensywnej pracy, wracamy do domu z niczym

Od 70. minuty role trochę się odwróciły. Stal przejęła inicjatywę. To ŁKS osłabł? Czy taki był plan, by poczekać?
-Ubolewam, że za mało zachęciłem piłkarzy do tego, żeby jednak się nie spieszyć z atakami. Coś za co chwalę drużynę- przyjeżdzamy do lidera, ale nie zadowalałby nad remis. W momecie, kiedy przejmowaliśmy piłkę, lepszym rozwiązaniem jest przejście do ataku pozycyjnego. ŁKS lepiej broni od razu po stracie, niż we własnym polu karnym, dlatego tutaj mogliśmy wcześniej wykorzystać ten moment przejścia do ataku.