2023-02-24 14:52:30

Sparing: MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2

Pogoń-Sokół Lubaczów przegrała sparing z MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne. Mecz kontrolny został rozegrany w ramach obozu przygotowawczego w Sanoku.

Pogoń-Sokół Lubaczów przebywa aktualnie na obozie przygotowawczym. W ramach #SanoKamp został rozegrany drugi mecz kontrolny tej drużyny. Tym razem silniejszy okazał się MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, który zwyciężył 3-2.

Pierwsza połowa to całkowita dominacja Arłamowa, który do przerwy odnotował aż trzy bramki. Ich autorami byli: Brajan Milczanowski, Harrison Espana, a jedna wpadła po strzale samobójczym. W drugiej połowie ekipa lidera jarosławskiej okręgówki próbowała nadrobić straty.

Częściowo im się to udało, bowiem końcowy wynik zatrzymał się na różnicy jednobramkowej. Wśród zawodników Pogoni-Sokoła celni byli: Sebastian Fedan oraz Paweł Hass.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2
1-0 Brajan Milczanowski
2-0 Harrison Espana
3-0 bramka samobójcza
3-1 Sebastian Fedan
3-2 Paweł Hass

Arłamów: Półkoszek - Fundanicz, Martinez, Warchoł, Karczyński - Valihura, Ziemba, K.Śmierciak, Dybała, Harrison Espana - Milczanowski oraz Wilgucki, M.Śmierciak, Kumah-Doe, Głazowski, Długi.

Pogoń-Sokół: Ł.Głuszyk - M.Kuziemski, J.Szczybyło, P.Hawrylak, S.Zając - M.Grabowski, S.Fedan, D.Cisek, P.Hawrylak - P.Hass, K.Matofij oraz T.Siryk, K.Karólak, V.Sokolenko, K.Basznianin,