2023-02-22 17:16:49

Jaki najbardziej opłacalny system bukmacherski zdaniem redakcji LegalBukmacher?

Podobne tematy zakłady bukmacherskie
W tym artykule przedstawimy materiały dotyczące systemów obstawiania zakładów sportowych i sprawdzimy, który z nich jest najbardziej opłacalny. Poszerzaj swoją wiedzę na temat bukmacherski razem z LegalBukmacher.com PL ! Dowiesz się tutaj, na czym polegają takie strategie jak System Kellyego, Ciąg Fibonacciego, System D'alemberta, System Labouchere, Surebety, System Martingale, Stawkowanie procentowe.

Najpopularniejsze systemy bukmacherskie

Opowiadamy o najlepszych systemach, które są dostępne w świecie zakładów sportowych.

Każdy typer z minimalnym doświadczeniem w zakładach sportowych wie, że aby skutecznie obstawiać zakłady, trzeba stosować przynajmniej jedną ze strategii. W tym artykule omówione zostaną te najbardziej popularne. Po przeczytaniu materiału każdy gracz hazardzista będzie mógł wybrać system, który mu odpowiada lub wypróbować różne i wybrać opłacalny system bukmacherski.

System Kellyego

System Kelly'ego opiera się na zakładach wyceny (Value Bet) i pomaga graczowi określić wielkość zakładu na dane zdarzenie, w zależności od wielkości bankrolla i poprzednich wyników.
 
Przykład:
 
  1. Bankroll gracza wynosi 10 000 PLN.
  2. W meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Interem a Liverpoolem biuro bukmacherskie Betclic zaoferowało kurs 2.30 na zwycięstwo gości. Bukmacher szacuje prawdopodobieństwo wyniku na 60%: 2,30 x 0,6 = 1,38 > 1 - zakład typu dead heat.
  3. Suma zakładu = ((2,30 x 0,6 - 1) / (2,30 - 1)) x 0,25 x 10 000 = 725 PLN.
  4. Ekipa Inter wygrała z wynikiem 2:0, zakład jest zagrany.
  5. Wygrana netto - 943 PLN.
  6. Wielkość bankrolla - 10 943 PLN.

Agnieszka Sportowa: Co ważne, w Betclic (https://legalbukmacher.com/betclic/) można otrzymać 200 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Tak więc Betclic system Kelly'ego będzie bardziej opłacalny dla nowych graczy.

Ciąg Fibonacciego

W zakładach sportowych przy wykorzystaniu systemu Fibonacciego należy rozumieć w następujący sposób: kwota każdego zakładu, począwszy od trzeciego (zakładając przegraną ostatniego), musi być równa kwotom dwóch poprzednich. To znaczy, że typer musi zwiększać wielkość zakładu, gdy wynik jest niepomyślny, aż do wystąpienia pozytywnego rezultatu. Jest to dobry sposób na bukmachera, który pozwala typerom wybrać realne nagrody.

Przykład:

Bankroll wynosi 15000 PLN, początkowy zakład to 150 PLN (1% bankrollu typera). W olimpijskim ćwierćfinale hokeja pomiędzy USA a Słowacją kurs bukmachera STS na zwycięstwo Amerykanów wynosi 3,00. Pierwszy i drugi zakład - 150 PLN każdy. W przypadku przegranej:
 
  1. 3 zakład powinien wynosić 150+150 = 300 PLN;
  2. 4 - 300+150 = 450 PLN;
  3. 5 - 450+300 = 750 PLN itd.

Powiedzmy, że po 4 nieudanych zakładach masz wygrany 5 zakład po tym samym kursie 3.0. Kalkulacja wygląda następująco:

750*3 - (150+150+300+450+750) = 2250 - 1800 = 450 PLN zysku.

Michał Kurzanowski: Jest to mój ulubiony system bukmacherski. Przy jego stosowaniu warto się upewnić, że nie opróżnisz depozytu całkowicie. Na przykład, w powyższych warunkach, 9 zakładów wyniesie 13 650 PLN i nie będziesz już miał wystarczającej ilości pieniędzy na 10 iterację.

System D'alemberta

Na podstawie systemu zakładów D’alamberta typer musi zwiększyć kwotę zakładu w przypadku przegranej o jedną jednostkę początkową i zmniejszyć o tę samą jednostkę, gdy odniesie sukces. Zwiększaj kwotę zakładu aż do momentu zagrania zakładu — tak jak w klasycznym dogrywaniu. Gdy wynik zostanie osiągnięty, cykl musi zostać zakończony.

Przykład:

Załóżmy, że Twoja analiza meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Brighton prowadzi Cię do wniosku, że goście stawią przyzwoity opór i przegrają maksymalnie 1 bramką. Stawiamy handicap na Brighton (+1,5) po kursie u bukmachera Fortuna 2,5. Niestety, zakład się nie sprawdził, gdyż City zmiażdżyło swoich przeciwników 3-0. Straciłeś 500 PLN.

Zwiększamy kwotę zakładu do 1000 PLN. Teraz wierzymy w twardy mecz pomiędzy Realem Madryt a Levante i również stawiamy na underdoga z handicapem (+1,5) po kursie od bukmachera Fortuna 2,3. Zakład okazał się przegrany. Kwota strat wynosi 1500 PLN.

Podnosimy zakład o kolejne 500 PLN i znajdujemy trzeci mecz — Inter vs Fiorentina. Dopiero teraz wierzymy w faworyta i stawiamy na Inter z handicapem (-1,5) po kursie u bukmachera Fortuna 2,4. Kwota zakładu to 2000 PLN. Tym razem zakład okazał się wygrany, całkowita wypłata wynosi 4800 PLN.

Aleks Kościewicz: Jeśli typer trzyma się zasad i wybiera niską stawkę początkową (nie więcej niż 3% bankrollu), może pozwolić sobie na kilkanaście strat z rzędu — i nadal nie stracić wszystkich pieniędzy.

System Labouchere

Aby skorzystać z tego systemu, należy określić swój pożądany zysk netto. Następnie trzeba podzielić tę kwotę przez szereg liczb. Nie ma jasnej reguły, jak dokładnie wykonać podział. Najważniejsze jest to, że wszystkie liczby w serii, w sumie, muszą dać pożądany zysk. Na przykład planujesz zarobić 100 PLN. Podziel tę liczbę na pięć równych części po 20 PLN każda. Rozważymy możliwe wyniki przy obstawianiu meczów piłkarskich u bukmachera TotalBet po kursie 2.00.
 


Michał Kurzanowski: Jeśli wybierasz rewelacyjny system bukmacherski Laboucher, zacznij od określenia wysokości zysku, jaki chcesz osiągnąć. Wskazane jest, aby wybrać realistyczne, osiągalne cele, w przeciwnym razie granie przy użyciu tego systemu może zamienić się w nieskończoność.

System Martingale

Martingale to progresywna strategia kontroli zakładów. Pierwotnie opracowana na potrzeby gier kasynowych. Idea schematu polega na tym, że klient podwaja kwotę zakładu po każdej przegranej i wraca do wartości nominalnej po wygranej. Poniżej przestawimy system 50 bukmacher w liczbach:

Przykład:

Gracz określa nominał zakładu na 100 PLN. Jeśli przegra, następny zakład będzie wynosił 200 PLN, a jeśli znów poniesie porażkę, nowy zakład będzie wynosił 400 PLN. Po wygranej klient wraca do wartości nominalnej 100 PLN.

Aleks Kościewicz: Główne zasady osiągania zysku według strategii Martingale to kompetentna alokacja bankrollu i obstawianie zdarzeń o kursach nie niższych niż 2,00.

Wniosek

Zdaniem relacji LegalBukmacher system Fibonacciego i system Martingale to najskuteczniejsze systemy bukmacherskie. Korzystać z tych strategii można na stronach legalnych bukmacherów, listę których znajdziesz na naszym portalu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij