2023-02-21 19:36:16

sparing: Cosmos Nowotaniec - Sokół Sieniawa 3-2

Cosmos Nowotaniec okazał się lepszy w sparingu z trzecioligowcem. Mecz kontrolny zakończył się wygraną nad Sokołem Sieniawa 3-2.

W ramach przygpotowań do rundy wiosennej odbył się dziś kolejny sparing. Tym razem zmierzyły się drużyny z różnych lig. Czwartoligowy Cosmos Nowotaniec podejmował u siebie Sokoła Sieniawa, grającego na codzień we 3.lidze gr IV.

Początek stał pod znakiem dominacji trzecioligowca. Sokół ustrzelił w niecały kwadrans dwie bramki i wydawać się mogło, że ich dobra dyspozycja nie jest zagrożona.

Sytuacja zmieniła się około 30.minuty starcia, kiedy bramkę kontaktową dla Cosmosu zdobył Vladyslav Roslyakov. W drugiej połowie między słupki trafił Vadym Javorskyi, który doprowadził do wyrównania. W ostatniej fazie spotkania Stanislav Mykytsey podwyższył wynik i to ekipa z Nowotańca zakończyła mecz kontrolny zwycięstwem.