2023-02-21 16:15:39

sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Stalowa Wola 4-1

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1-4 w przedostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Bramki dla pierwszoligowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zdobyl Bartosz FarbiszewskiMuris Mesanović, Tomas Poznar i Kacper Karasek.

Autrem jedynego trafienia dla Stali Stalowa Wola był w 27. minucie Jakub Kowalski. Gol padł z rzutu karnego.

Zespół ze Stalowej Woli przed startem rundy wiosennej rozgrywek 3 ligi gr. IV ma w planie jeszcze jeden sparing - w najbliższą sobotę z Sokołem Nisko.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Stalowa Wola 4-1 (3-1)

1-0 Bartosz Farbiszewski (20)
2-0 Muris Mesanović (22)
2-1 Jakub Kowalski (27-karny)
3-1 Tomas Poznar (45)
4-1 Kacper Karasek (89)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza (I połowa) Pawieł Pawluczenko - Jakub Cukrowski, Bartosz Farbiszewski, Wiktor Biedrzycki, Andrej Kadlec - Michal Hubínek, Maciej Ambrosiewicz - Damian Hilbrycht, Muris Mesanović, Artem Polarus - Tomáš Poznar; (II połowa) Krystian Bartoszek - Marcel Błachewicz, Bartosz Farbiszewski, Wiktor Biedrzycki, Bartłomiej Kukułowicz - Kacper Karasek, Michal Hubínek, Andrij Dombrowśkyj, Florin Purece, Jakub Banasik - Kacper Śpiewak.

Stal Stalowa Wola (skład wyjściowy): Mikołaj Smyłek - Jakub Banach, Bartosz Grasza,  Bartosz Pikuła, Jakub Kowalski, Łukasz Soszyński, Tomasz Kołbon, Bartłomiej Olszewski, Adam Imiela, Mariusz Szuszkiewicz, Kosei Iwao.