2023-02-14 17:49:26

1.liga futsalu: Heiro Rzeszów przegrał z wiceliderem!

Heiro Rzeszów przegrało z wiceliderującą Sośnicą Gliwice 3-5 (1-4). Mecz wzbudził sporo kontrowersji, a jego losy zostały rozstrzygnięte niemal po minucie gry.

To nie był wymarzony mecz dla zawodników Heiro Rzeszów. Już od początku nie wyglądał on dobrze, bowiem do 54. sekundy starcia Sośnica Gliwice ustrzeliła aż trzy bramki, które okazały się tymi przeważającymi szalę zwycięstwa. Heiro mimo że dołożyło trzy trafienia, przeciwnicy nadal byli skuteczni. Druga połowa wzbudziła spore kontrowersje spowodowane pracą sędziów.

Teraz przed rzeszowską drużyną ponownie niełatwe zadanie. Zmierzą się z silną ekipą Eurobusu Przemyśl.

Heiro Rzeszów - Sośnica Gliwice 3-5 (1-4)
1-0 Maksym Gąsior (3:33)
1-1 Michał Tkacz (9:13)
1-2 Konrad Podobiński (9:29)
1-3 Michał Hyży (10:07)
1-4 Michał Tkacz (19:59)
1-5 Grzegorz Górka (31:38)
2-5 Eryk  Sarzyński (32:12)
3-5 Eryk Sarzyński (37:21)

Heiro: Piszczek, Dybała - Sarzyński, Przybyło, Depta, Wdowik, Barszczak, Koza, Prokop, Wołoszyn, Wilk, Gąsior. Trener Ożóg.