2023-02-06 11:34:53

Adam Majewski po meczu z Radomiakiem Radom: Wydawało się, że zdobycie przez nas bramki jest kwestią czasu

W meczu 19 kolejki PKO BP Ekstraklasy PGE FKS STAL Mielec przegrała z Radomiakiem Radom 0-1. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener Stali, Adam Majewski.
 
- Na początku gratuluję trenerowi Lewandowskiemu i zespołowi Radomiaka wygranej, wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie, tym bardziej patrząc na warunki atmosferyczne, które panowały dzisiaj w Radomiu. Wiedzieliśmy, że Radomiak jest zespołem bardzo groźnym przy stałych fragmentach gry i przy takiej pogodzie ten element może być decydujący i tak też się stało- powiedział Adam Majewski. 
 
- Straciliśmy troszeczkę przypadkową bramkę, bo tam prawdopodobnie była to bramka samobójcza, ale do tego momentu prowadziliśmy grę i tak naprawdę dobrze weszliśmy w to spotkanie. Wydawało się, że zdobycie przez nas bramki jest kwestią czasu, stało się inaczej. Później zespół Radomiaka przez całe spotkanie przyjął taktykę bardzo defensywną, grał z kontrataku. Oczywiście stworzył takie sytuacje, bo byliśmy odkryci, nie mam żadnych pretensji o zaangażowanie i determinację do swoich zawodników, bo walczyliśmy do końca. Prowadziliśmy grę, ale zabrakło nam sytuacji w drugiej połowie takich czysto klarownych do zdobycia gola- zakończył trener Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Kibic 2023-02-06 14:16:42 3 2

Jak się słucha wywodów tego "trenera" to się rzygać chce. Wszystko wie, wszystko przewidział tylko niestety sędzia nie chciał pomóc i nie podyktował karnego z kapelusza.

olaf 2023-02-06 18:42:32 1 1

Kibic, nie słuchaj tego trenera, nie będzie ci się chciało rzygać. Ten trener z przeciętną Stalą zdobył 28 punktów, zapewniam cię, że bogatsze i mocniejsze kluby chciały by być teraz tam gdzie Mielec....

~anonim 2023-02-07 09:56:34 0 2

Stal Rzeszów już idzie po was mielcoki

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij