2022-12-27 18:44:02

Patryk Wojdyło wygrał rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Paweł Miesiąc również na podium!

Kilka tygodni temu Patryk Wojdyło (wychowanek Stali Rzeszów, w 2020 r. także zawodnik Cellfast Wilków Krosno) wraz z Pawłem Miesiącem (żużlowiec Texom Stali Rzeszów w ubiegłym sezonie) rozpoczęli swoją karierę sportową w Argentynie. Panowie odnaleźli się w tamtym miejscu, gdyż Wojdyło wygrał rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, natomiast Miesiąc znalazł się na podium!

Para Polaków z Podkarpacia (oboje będący wychowankami Rzeszowskiej Stali) w świąteczny weekend w Bahia Blanca wzięli udział w 4. rundzie Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Niemalże bezbłędnie poradził sobie Wojdyło, który wywalczył 17 pkt i zdobył 1. miejsce w finale. Podium na 3. lokacie uzupełnił Paweł Miesiąc. Pomiędzy nimi znalazł się Włoch - Nicolas Valentin.

Żużel w Boże Narodzenie? Czemu nie! A może zwycięstwo w Boże Narodzenie? Czemu nie” – pisze z radością na swoich mediach społecznościowych 23-latek.

Najbliższe zawody odbędą się już w piątek (30 grudnia) na stadionie w Daireaux.