2022-12-09 16:57:26

Stephan Antiga po meczu z Volley MULHOUSE Alsace: Musimy utrzymać taką jakość gry, żeby wygrać każdy mecz

fot. Developres Rzeszów
fot. Developres Rzeszów
  W pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń Developres Bella Dolina Rzeszów bez straty seta pokonał Volley Mulhouse Alsace. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział trener, Stephan Antiga.
 
- Wygraliśmy 3-0 ten pierwszy mecz w Lidze Mistrzyń i to był nasz cel. Nie było łatwo, bo mieliśmy bardzo mało czasu po meczu w Łodzi i też straciliśmy tam dużo energii. Bardzo fajne, że wróciliśmy do tego meczu całą koncentracją i myślę, że możemy być jeszcze bardziej skuteczni w ataku- powiedział Stephan Antiga.
 
- Drużyna Mulhouse bardzo dużo dzisiaj broniła, dobrze grała blokiem, ale wynik to 3-0 dla nas. Byliśmy bardzo mocni w obronie, dobrze przyjmowaliśmy, dobrze zagrywaliśmy. Jest to bardzo dobry wynik i duża satysfakcja- kontynuował szkoleniowiec Developresu.
 
- Musimy trzymać taką jakość gry, żeby być w stanie wygrywać każdy mecz i do świąt to będzie nasz cel- zakończył trener Developresu Bella Dolina Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Marko 2022-12-10 07:38:00 0 0

Tak trzymać i po Mistrza

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij