2022-12-05 11:56:50

Weronika Centka po meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź: Pokazałyśmy swój charakter

fot. YouTube
fot. YouTube
 -Hit nie zawiódł, była walka po jednej i po drugiej stronie. Niestety w takich meczach wygraną warunkują jedna, może dwie piłki- powiedziała Weronika Centka po porażce z ŁKS-em Commerceon Łódź.
 
 -Hit nie zawiódł, była walka po jednej i po drugiej stronie. Niestety w takich meczach wygraną warunkują jedna, może dwie piłki, zachowanie zimnej głowy może w ostatniej akcji. To są niuanse, które naprawdę czasem ciężko wytrenować, poza meczami na boisku i niestety czasem to jest albo pech drużyny przegranej, albo fart drużyny, która zwyciężyła- mówiła Weronika Centka.
 
- Jestem mega dumna z dziewczyn, bo po tych dwóch setach równie dobrze mogłyśmy to już w ogóle odpuścić, bo ŁKS dobrze zagrał. Pokazałyśmy swój charakter i dociągnęłyśmy do tego tie-breaka, więc szkoda, że nie ma dwóch punktów, ale jeden punkt to też zawsze coś- zaznaczyła Weronika Centka.
 
- W poprzednim spotkaniu miałyśmy duże problemy, żeby dobrze zacząć mecz. Dzisiaj było inaczej, ale ostatecznie nie wyszło, mimo wszystko i tak jestem zadowolona z mojej drużyny- zakończyła środkowa Developresu BELLA DOLINA Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij