2022-11-25 00:22:28

Adam Majewski po zakończeniu rundy jesiennej: Kluczem była zmiana mentalności naszej drużyny

 - Oczywiście jest mały niedosyt, bo przy odrobinie lepszej koncentracji byśmy mogli skończyć rundę na trzecim miejscu i to byłby szok- powiedział szkoleniowiec Stali Mielec po zakończonej rundzie.
 
 - Patrząc na sytuację w tabeli, plany na pewno się udało zrealizować myślę, że nie tylko ja tak uważam, ale wszyscy kibice w Mielcu i w Polsce. Oczywiście jest mały niedosyt, bo przy odrobinie lepszej koncentracji byśmy mogli skończyć rundę na trzecim miejscu i to byłby szok. Jestem pełen podziwu dla swoich współpracowników, którzy wykonali dużą pracę, a przede wszystkim dla zawodników, że udało się w tak krótkim czasie zbudować solidną drużynę i zdobyć tyle punktów myślę, że całkiem zasłużonych, ale to jest dopiero pierwsza runda i musimy się skupić na tym, żeby stworzyć sobie możliwość, żeby kontynuować naszą postawę w drugiej rundzie- powiedział Adam Majewski.
 
- Wszystkie mecze są trudne, wymieniając osiemnastu zawodników przed sezonem i bycie pierwszym kandydatem do spadku na pewno tego nie ułatwiało. Byliśmy skoncentrowani na każdym meczu, bo nasza drużyna została tak skonstruowana, że jeżeli wszyscy grają na swoim solidnym poziomie, to wtedy mamy szansę pojeździć z każdym i jesteśmy niewygodnym rywalem- mówił szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec. 
 
- Obaw nie mogło być, bo przy tylu zmianach chyba już trudniej być nie może, dlatego ryzyko było duże, ale nie było obaw. Niepokój był taki, jak się zmienia osiemnastu ludzi czy to załapie od początku, czy zawodnicy zrozumieją to, jak chcemy grać, czy zmienią swoją mentalność. Myślę, że kluczem w tym wszystkim była zmiana mentalności naszej drużyny, którą już było widać w poprzednim sezonie. Zawodnicy naprawdę stanęli na wysokości zadania i szacunek dla nich, bo mimo wygrywanych meczy, nasz cel był taki, że warto było nas oglądać- mówił Adam Majewski. 
 
- Jestem po rozmowie z zawodnikami i tutaj na bieżąco mam bardzo dobrą atmosferę w drużynie, w sztabie i mamy bardzo duże zaufanie do siebie. Nie wydaje mi się, żeby od nas odeszło wielu zawodników, tak jak powiedziałem, wszystko się skupia na Saidzie i to jest jedyna osoba, która może nasz klub opuścić, ale jeżeli do tego dojdzie, to mam nadzieję, że klub uzyska za tego zawodnika określoną kwotę pieniędzy, która nam pozwoli się wzmocnić- powiedział trener Adam Majewski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij