2022-11-22 13:24:22

Anze Grmek miał propozycje od Motoru Lublin. Wybór padł na Texom Stal Rzeszów

Fot. Mattlphoto.pl
Fot. Mattlphoto.pl
4 listopada poznaliśmy pełną kadrę Texom Stali Rzeszów. Wśród 15 żużlowców znalazł się Anze Grmek, 17-letni Słoweniec, który na brak ofert nie mógł narzekać. Jego talent zauważył nawet Motor Lublin, lecz młodzieżowiec ostatecznie wybrał 2. Ligę.

Rok temu nie skorzystał z żadnej proponowanej mu oferty. Priorytetem dla Grmka była szkoła, jednak teraz zdecydował się na zatrudnienie w polskiej lidze.

Miałem wiele ofert, zarówno z ligi do lat 24, jak i z drugiej ligi. Dużo o tym myślałem, ale w końcu zdecydowałem się na angaż w 2. Lidze. Zobaczymy w następnym sezonie, czy podjąłem dobrą decyzję, ale myślę, że tak” – mówi Anze Grmek w wywiadzie dla WP sportowe fakty.pl

Podczas prezentacji kibice żużlowej Stali zostali poinformowani, że zawodnik podpisał aż 3-letni kontrakt z klubem. Przypomnijmy, że „żurawie” w przyszłym sezonie chcą włączyć się do walki o awans do 1. Ligi.

Uważam, że to dobry klub i myślę, że będzie nam się dobrze ze sobą współpracowało. Miałem swoje powody, by podpisać tak długi kontrakt i nie boję się o nic” – podsumowuje słoweniec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij