2022-11-22 12:10:02

Hubert Derlatka na testach w Apklan Resovii

Hubert Derlatka (Broń Radom) testowany w Apklan Resovii (fot. RadomSport.pl)
Hubert Derlatka (Broń Radom) testowany w Apklan Resovii (fot. RadomSport.pl)
19-letni Hubert Derlatka (Broń Radom) przebywa na testach w pierwszoligowej Apklan Resovii. To były zawodnik drużyn młodzieżowych Legii Warszawa.
 
- Hubert Derlatka w Apklan Resovii, a Kacper Pietrzyk w Podbeskidziu Bielsko Biała. Obaj zawodnicy Broni Radom przebywają na testach w pierwszoligowym klubie. Jaka będzie ich dalsza przyszłość to się okaże niebawem. Cieszy na pewno fakt, że nasi piłkarze przewijają się w notesach agentów z wyższych lig - poinformowała Broń Radom za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.
 
Hubert Derlatka ma 19 lat i występuje na pozycji obrońcy. Jest wychowankiem Huraganu Wołomin skąd szybko przeniósł się do młodzieżowych drużyn Legii Warszawa. W barwach trzecioligowej Broni Radom występuje od roku.
 
- Jesienią bardzo długo leczył mononukleozę. Wystąpił w Broni w dziewięciu meczach, w wymiarze 376 minut. Wcześniej cieszył oczy swoją grą, a teraz wrócił i zostałzaproszony przez Resovię - poinformowała Broń Radom.

Hubert Derlatka ma ważną umowę z Bronią Radom i czas pokaże jak potoczy się jego przyszłość.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 10

Rozwiąż działanie =

Padre Pio 2022-11-22 12:16:25 6 2

Derlatka nie łapał się w składzie zespołu, który broni się przed spadkiem a pojechał na testy do 1 ligi? Jak ma być dobrze w polskiej piłce... Znów jakieś układy, układziki. Współczuję Resovii trenera i zarządu.

Padre Pio 2022-11-22 12:16:25 6 2

Derlatka nie łapał się w składzie zespołu, który broni się przed spadkiem a pojechał na testy do 1 ligi? Jak ma być dobrze w polskiej piłce... Znów jakieś układy, układziki. Współczuję Resovii trenera i zarządu.

Under46 2022-11-22 12:16:53 3 1

Nie to że się nie łapał. Broniarze podali na swojej stronie że miał jakąś ciężką poważną chorobę. Dopiero niedawno wrócił u nich do gry.

kENES 2022-11-22 12:17:52 6 4

Maszyna sie zesRRała i na druga runde rozsypała

Nasze najcenniejsze spoiwo trener Hajdo chce odejść, Kwiecień nie chce podjąć rozmów o przedłużenie kontraktu, Ruben HogendaSS powiedział, że jako Aryjczyk nie będzie grał w Klejmanowym Tworze za garstke szekli, Bodnarenko rzuca piłke i rusza w trase z duetem Ivan i Delfin a Daniel Mors bedzie grał w FC Rejkiavik bo tam jest zimniej niż u nas. Kontuzjowany Meksyk już w tym sezonie raczej nie wróci do grym, drugi ma sprawe o deportacje a Bramkarz ma nowego chłopaka w czechach wiec możliwe że z tęczowej miłości wróci do domu.

Na spokojnie, sa trytytki i klej i nasz kochany dyr. Sportowy Sebuś Zabłocki już robi zaciągi od spadkowiczów z 4 ligi. Jest dobrze, Na spokojnie w tym okienku budujemy zespół na 2 lige. W Przyszłym sezonie zagramy fajne mecze. Przeciwko Grabie ze Stomilem i przeciwko Kroczkowi z Unii Skierniewice. Podobno Mroczkowski ma tez przejąć któryś z klubów z 2 ligi. Ale będzie śmiesznie jak dostaniemy wciry z nimi.

Zaśpiewamy sobie NIC SIE NIE STAŁO, REJSOWIA NIC SIE NIE STAŁO!

eWiner 2Liga 2022-11-22 12:20:02 6 4

Jako drużyna i pewny pretendend do awansu w nasze szeregi macie nasze pełne wsparcie ligowe. Jesteśmy gotowui na huczne przyjęcie i miejsce w tabeli macie zarezerwowane na przyszły sezon. Naszywki 2 ligi na koszulki już sie tłoczą, banerki i ulotki. Cieszymy sie niezmiernie i do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Toi-Toi 2022-11-22 12:25:44 6 4

Mononukleoza przenosi sie przez calowanie i drogi płciowe. Nie będzie z niego pożytku w toaletach szatni gości jako juniora.

ZKS-CWKS 2022-11-22 15:32:56 3 3

Panie i Panowie. Resovia jest swiatowym fenomenem wyznaczajacym trendy w dzisiejszym futbolu. Nie myslalem ze takie cos kiedys napisze. Jako ich zagorzaly kibic jestem dumny z tego, ze ludzie liczacy frekwencje w meczu otwarcia MS, na stadionie o pojemnosci 60k podali frekwencje 67k, gdzue byl prawie pusty stadion. A to wszystko zapoczatkowalismy MY, w Rzeszowie!
Co prawda Katarczycy nas w tym przebili, bo podali nawet i nadkomplet publicznosci, ale przypominam wszystkim Wam, ze jest jeszcze druga runda ostatniego dla nas sezonu w 1 lidze, gdzie nadrobimy zaleglosci, a moze pokusimy sie o cos ekstra na odchodne. Byle jak, byle o nas mowili!
#dychanaresovii

~anonim 2022-11-22 22:16:22 3 1

Czegoś tu nie rozumiem Po co jest ten cały SMS jak i tak ściąga się młodych z Broni Radom Kasa misiu kasa?

Bobson 2022-11-22 22:25:57 2 1

Czyżby wzmocnienie szeregów delegacji z toalety szatni gości?

Katarzyna P. 2022-11-24 08:29:27 1 0

Ten zawodnik już rok temu podczas przerwy zimowej przebywał na testach w Resovii. Najwidoczniej wpadł im w oko albo jego wymagania finansowe są mniejsze niż Morysa a jakość sportowa na zbliżonym poziomie. Warto dodać, że drużyna z Wyspiańskiego ma jeszcze na wypożyczeniu zawodnika Marcela Myszkę, który również jest prawym obrońcą. Trochę dziwi ta polityka transferowa...

kiBUC apklanu 1 z 704 Pikników 2022-11-25 06:35:31 0 0

No i Fajno! Cieszy postawa Sztabu i dyrektora sportowego. Konsekwentnie realizują plan i założenia. Bardzo dobry zawodnik w kontekście budowania drużyny gotowej na rozgrywki eWiner 2 Liga. Wszystko konsekwentnie zmierza do celu.
Szkoda tylko, że przez opryszczkę nie zapunktuje w toaletach szatni gości, ale ponoć Kenes się zobowiązał go zastąpić w pełnych ramach czasowych i wymiarze obowiązków.
Wspaniale wieści i oby tak dalej. apklan resowio 2 liga jest nasza!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij