2022-11-15 16:48:22

Trener Podlasia Biała Podlaska: Chcemy lepiej zaistnieć w ciągu trzech lat w trzeciej lidze

W ostatnim meczu rundy jesiennej 3.ligi gr. IV Podlasie Biała Podlaska wygrało 2-0 KS Wiązownica. Przeczytajcie, co o planach transferowych oraz okresie przygotowawczym powiedział nam trener Podlasia, Artur Renkowski.
 
 
Słychać głosy, że w Podlasiu szykuje się ciekawa zima, będzie dużo ruchów. Czy może Pan to potwierdzić? Czy klub będzie budował zespół pod Pana wizję?
 
-Myślę, że tak to wygląda. Mamy pomysły i kilka transferów w głowie. Z jednym zawodnikiem jesteśmy praktycznie dogadani. Myślimy z wyprzedzeniem o tym, jak ma wyglądać ta drużyna. W letnim okienku transferowym dużo wydarzyło się na plus i to trzeba przyznać, że w naszym klubie ciągle to wszystko się poprawia.
 
-Chcemy  lepiej zaistnieć w ciagu trzech lat w trzeciej lidze. Będziemy dostosowywać klub, mamy jakieś pomysły na grę. W Wiązownicy już był jakiś pomysł, który było widać. Jeszcze tej intensywności w obronie i w wysokim pressingu nam brakuje, ale w letnich przygotowaniach było mało czasu. Teraz poświęcimy więcej czasu na trening, a to jest dla mnie najważniejsze. Potrzebna jest lepsza jakość i transfery.- podkreślił na koniec szkoleniowiec Podlasia Biała Podlaska.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kenes 2022-11-16 09:06:32 1 1

Pewnie jakiś piłkarzyna ze stali z zasłoniętym żurawiem. Bo tam jest ich miejsce 3 liga grupa 4!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij