2022-10-30 11:09:00

Niewykorzystane szanse Polonii Przemyśl. Tylko remis w meczu z Legionem Pilzno

Piłkarze Legionu Pilzno szukali przełamania po serii porażek. Natomiast Poloniści niesieni swoją dobrą grą i ostatnim zwycięstwem chcieli zdobyć kolejne trzy punkty!

Piłkarze z Pilzna nie zachwycają ostatnio swoją grą, wychodząc na stadion Miejski Pilzno szukali przełamania. Niestety gra Legionu Pilzno niezachwycała. Punkt zdobyty u siebie mogą zawdzięczać tylko piłkarzom Polonii Przemyśl u których celowniki były mocno rozregulowane.

Piłkarze "przemyskiej barcelonki" co chwilę stwarzali sobie groźne sytuacje. Raz po raz sunęły ataki na bramkę gospodarzy. W pierwszej połowie Poloniści strzelili na 1-0, ale sędzie dopatrzył się spalonego. Bardzo aktywny był Abreu czy  Walczyszewski. Goście dominowali i cały mecz rozegrał się pod ich dyktando. Brakowało skuteczności i postawienia "kropki nad i", aby wywieźć trzy punkty!

Polonia Przemyśl
Kuźma - Zanko, Kuźniar, Solarz- Bacza, Sychewskyi, Kazek, K. Janas - Abreu, Walczyszewski, Jasiński

Wyniki meczów 14. kolejki:

a prawda leży pośrodku 2022-10-30 12:03:57

A to informacja z Nowin
W pierwszej połowie minimalną przewagę miała Polonia, w drugiej - my. W sumie mecz ewidentnie na remis - ocenia Marcin Kudłacz, prezes klubu z Pilzna.

Wynik 0:0 nie oznacza, że z boiska wiało nudą. Bramkowe okazje mieli jedni i drudzy.

ciekawski 2022-10-30 12:05:23

A Pan piszący te dyrdymałki był na meczu w Pilźnie.

~anonim 2022-10-30 12:15:52

Nie doczytałem się ,że to stadion Miejski Pilzno . Jest informacja że to stadion Pisze Rzemieślnik Pilzno na frontowej ścianie budynku

c.d. 2022-10-30 12:23:59

informacja Nowin

Z kolei prawidłowość strzelenia dwóch goli - po jednym dla Legionu i Polonii - zakwestionował sędzia, odgwizdując spalonego.

Kibic 2022-10-30 13:12:47

Prezes Pilzna był chyba na innym meczu bramka dla gospodarzy po 5 metrowym spalonym .Pilzno w drugiej połowie kilka razy wyszło że swojej połowy a Polonia co kilka minut marnowała sytuacje bramkowe totalna dominacja gości w tym meczu

Krtk 2022-10-31 05:41:45

Redaktor z tego portalu chyba bardzo liczył na zwycięstwo Polonii. "Zapomniał" nawet o tym, że po obydwu stronach padły nie uznane bramki. Co więcej ta dla Pilzna została nawet zaliczona a sędzia liniowy nie podniósł chorągiewki, dopiero po mocnej interwencji Przemyślan sędzia zmienił swoją decyzję. W przypadku gola dla Polonii chorągiewka od razu powędrowała do góry. Zgodzę się, że Przemyśl dominował ale na pewno nie tak jednostronnie jak ukazał to Redaktor, sytuacje stwarzały obydwie drużyny.
Wyczuwam lekką stronniczość :)

Delegat 2022-10-31 09:41:21

Na swojego Facebooka Polonia wrzuciła skrót z tego meczu. Można zobaczyć, jak wyglądał ten mecz, jakie sytuacje stworzyły sobie oba zespoły. Lepiej napisać, że Polonia miała lekka przewagę, a jeszcze lepiej, że ledwo wywiozła remis.