2022-10-08 18:03:00

Lechia Sędziszów Małopolski zremisowała z Wisłokiem Wiśniowa

Agnieszka Kulka Photography
Lechia Sędziszów Małopolski zremisowała u siebie w meczu 11. kolejki 4. Ligi Podkarpackiej z Wisłokiem Wiśniowa 2-2.

Zawodnicy Lechii Sędziszów Małopolski bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie i już w 14. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Frankiewicza zdobył Patryk Bęben

Goście starali się szybko doprowowadzić do wyrówanania, co skutecznie im się udało! W 21. minucie strzał z rzutu karnego obronił jeszcze Łukasz Ćwiczak, ale przy dobitce Ruslana Kovtoka bramkarz Lechii był już bezradny.

W 63. minucie na prowadzenie Wisłok Wiśniowa wyprowadził Karol Czelny. Czternaście minut później beniaminek wyrównał po pewnie wykorzystanej jedenastce przez Kamila Słomę

Mecz zakończył się remisem, a to oznacza, że tegoroczny beniaminek z Sędziszowa Małopolskiego nie przegrał już od sześciu spotkań! Identyczną serią mogą pochwalić się podopieczni trenera Tomasza Głąba

1-0 Patryk Bęben (14)
1-1 Ruslan Kovtok (21)
1-2 Karol Czelny (63)
2-2 Kamil Słoma (77)

Lechia Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak- Am. Czółno, Lesiński, Świst (46. Potwora), Al. Czółno, Ciemierkiewicz (90. Krupa), Pyrdek, Frankiewicz, Branas (46. Wesołowski), Bęben (61. O. Ćwiczak), Słoma (87. Dziura)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba- Yanchak (73. Boduch), Wójcik (57. Piątek), Krok, Zięba, Szymański M., Szymański B., Kasperkowicz, Czelny (85. Tęczar), Kovtok (89. Gil), Krępa

Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz
Żółte kartki: Świst, Lesiński, Al. Czółno, Pyrdek, Wesołowski, Kovtok, Dziedzic, Yanchak, Zięba, Piątek, Tęczar