2012-09-22 18:51:02

Stal Mielec wygrała i jest liderem

Stal Mielec wygrała z Karpatami Krosno 2-0 i jest nowym liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej. Przynajmniej do jutra.

Kolejne świetne spotanie rozegrali gracze Stali Mielec. Podopieczni Włodziemierza Gąsiora ograli Karpaty Krosno 2-0 i awansowali na pozycję lidera.

Wprawdzie na szczycie raczej długo nie zostaną (Tomasovia gra jutro z outsiderem z Kraśnika), ale kolejne zwycięstwo musi cieszyć mieleckich fanów.

Gole dla Stali zdobyli Maciej Domański i Kamil Kościelny. Obydwa gole padły w pierwszej połowie.

Goście kończyli ten mecz w osłabieniu - w 88. minucie jeden z krośnian, Kamil Chmielowskizostał ukarany czerwonym kartonikiem.

Dla Stali Mielec było to już czwarte zwycięstwo z rzędu.

STAL MIELEC - KARPATY KROSNO 2-0 (2-0)
Bramki: Domański (25), Kościelny (39)

Stal: Daniel - Kardyś, Kościelny, Rogala, Podstolak - Żubrowski, Korzępa (90. Miazga), Radulj (86. Dziekan), Romanek (55.Kiciński), Domański - Pruchnik (68. Ryguła)

Karpaty: Hajduk - Zajdel, Chmielowski, Czopko, Włodarski - Liput, Kozieł, Fydrych, Woźniak (78. Korzeniowski) - Buczek, Zarzyka (46. Nikody).

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Rogala, Pruchnik - Liput, Kozieł, Chmielowski, Buczek. Czerwona kartka: Chmielowski (88. druga żółta). Widzów: 300.

źródło: własne / stalmielec.com / karpatykrosno.net