2012-09-22 18:44:20

Stal Sanok przegrała drugi raz z rzędu

Gracze Stali Sanok przegrali 0-2 z Avią Świdnik w wyjazdowym meczu 9. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Stal Sanok, która jeszcze do niedawna przewodziła stawce w trzecioligowej tabeli, po raz drugi z rzędu została bez punktów.

Tym razem podopieczni Ryszarda Federkiewicza ulegli Avii Świdnik na wyjeździe.

Przez pierwsze 45 minut pojedynek był bardzo wyrównany i gole nie padły. Przewaga miejscowych zaczęła się uwidaczniać dopiero po przerwie.

W 61. minucie do siatki trafił Łukasz Giza, a kwadrans później wynik spotkania na 2-0 ustalił Bartłomiej Mazurek.

AVIA ŚWIDNIK - STAL SANOK 2-0 (0-0)
Bramki: Giza (61), Mazurek (76)

Avia: Gieresz - Sadło (81. Starok, 87. Kowalski), Maciejewski, Jankowski, Lenart, Kucharzewski, Jeleniewski (60. Mitaszka), Krawiec, Szewc (60. Tarkowski), Mazurek, Giza

Stal: Krzanowski - Temniuk, Kokoć, Łuczka, Pluskwik - Węgrzyn, Adamiak (72. Faka) - Sieradzki (81. Lorenc) - Ząbkiewicz (46. Kuzicki), Szałamaj, Niemczyk

Sędziował: Piotr Kozłowski z Zamościa. Żółte kartki: Kucharzewski, Krawiec, Gieresz. Czerwona kartka: Temniuk (84, brutalny faul). Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny