2022-09-20 19:08:59

Kolejna zmiana daty meczu finałowego eWinner 1. Ligi Żużlowej!

Fot. Dariusz Błażejowski
Fot. Dariusz Błażejowski
Środowisko żużlowe wrze po tym, jak we wtorkowe po południe ponownie przekazano informację o nowym terminie meczu finałowego pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno. Do owego spotkania dojdzie dzień wcześniej, w sobotę.

Początkowo mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno miał odbyć się w ubiegłą niedzielę, ale jak wiadomo, decyzją GKSŻ został on przełożony o kolejny tydzień z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe. Myślami kibice byli już przy najbliższej niedzieli, aby poznać w końcu drużynę, która awansuje do PGE Ekstraligi. Okazuje się, że finał obejrzymy szybciej, bo już w sobotę 24 września o godz. 15.00. Oficjalny powód decyzji nie został przedstawiony.

Zmianie uległ także mecz na szczeblu drugiej ligi, a mianowicie rewanż pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a SpecHouse PSŻ Poznań odbędzie się w niedzielę 25 września o godz. 14:00.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij