2022-09-20 21:42:00

Asseco Resovia zaczyna zmagania przedsezonowe w komplecie!

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia jest już w komplecie. Trener Giampaolo Medei może już śmiało szykować drużynę do zbliżającego się sezonu.
 
Asseco Resovia już w sobotę 2 października rozpocznie sezon 2022/23 w Plus Lidze. W miniony poniedziałek dotarł ostatni zawodnik do Rzeszowa jest nim Torey Defalco, który z powodów osobistych nie był obecny w Rzeszowie.
 
Torey Defalco, Paweł Zatorski, Jakub Kochanowski, Klemen Cebulj oraz Jan Kozamernik to grupa zawodników, która będzie trenowała w innym cyklu niż reszta zespołu.
 
"Pasiaki" mają za sobą udział w turnieju Legend w Nysie gdzie pokonali gospodarzy turnieju 3:2, lecz przegrali w finale z Projektem Warszawa 1:3. W czwartek i piątek rzeszowianie zagrają dwumecz towarzyski z BBTS-em Bielsko-Biała. Dnia 28 września odbędzie się prezentacja drużyny Asseco Resovii. Miejscem prezentacji będzie Galeria rzeszowska.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij