2022-09-14 23:09:54

Puchar Polski: Start Rymanów pokonał Ekoball Stal Sanok

Start Rymanów pokonał w meczu 3. rundy okręgowego Pucharu Polski drużynę Ekoballu Stali Sanok 3-1.

Podopieczni trenera Kamila Walaszczyka meldują się w kolejnej rundzie okręgowego Pucharu Polski!

Mecz rozegrany na stadionie w Rymanowie był przedsmakiem ligowej rywalizacji dwóch potentatów krośnieńskiej klasy okręgowej.

Mecz lepiej mogli i powinni rozpocząć gospodarze, bowiem już w 8. minucie do rzutu karnego podszedł Rafał Nikody. Strzał kapitana Startu obronił jednak bramkarz drużyny z Sanoka, którą niespełna dwie minuty później na prowadzenie wyprowadził Rafał Domaradzki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części gry do głosu coraz wyraźniej zaczęli dochodzić gospodarze. Najpierw do wyrównania w 60. minucie doprowadził Rafał Nikody, by niespełna dziesięć minut później Radosław Macnar wyprowadził Start na prowadzenie.

W końcówce meczu zawodnicy zespołu z Rymanowa zdołali jeszcze podwyższyć wynik za sprawą trafienia Pawła Litarowicza

Ostatecznie Start zwyciężył 3-1 i w następnej rundzie zmierzy się z 4. ligowym Cosmosem Nowotaniec

START RYMANÓW - EKOBALL STAL SANOK 3-1 (0-1)

0-1 Domaradzki (10)
1-1 Nikody (60)
2-1 Macnar (70)
3-1 Litarowicz (85)