2022-08-30 20:59:00

Skromne zwycięstwo Karpat Krosno z Iwonką Iwonicz

Nie miały łatwo Karpaty Krosno we wtorkowej potyczce. Podopieczni Dariusza Liany skromnie pokonali Iwonkę Iwonicz.

Karpaty Krosno we wtorek rozegrały mecz 2. rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno. Rywalem podopiecznych Dariusza Liany była A-klasowa Iwonka Iwonicz. Gospodarze postawili czwartoligowcowi trudne warunki. Iwonka kilkukrotnie zagroziła Karpatom.

W 69. minucie przy stanie 0-0 Dawid Król sfaulował w polu karnym jednego z zawodników Iwonki. Gospodarze otrzymali rzut karny, a piłkarz Karpat z czerwoną kartką wyleciał z boiska. Gospodarze nie wykorzystali "jedenastki", a dwie minuty później pięknym strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobył Grzegorz Gawle. Ostatecznie lepsza o jedną bramkę okazała się ekipa z Krosna.

Iwonka Iwonicz - Karpaty Krosno 0-1 (0-0)

0-1 Grzegorz Gawle (71)