2022-08-20 16:24:00

Rezerwy Stali Mielec rozstrzelały LKS Skołoszów!

Stal II Mielec zrehabilitowała się za porażkę z Cosmosem Nowotaniec! (fot. Tomasz Sowa)
Stal II Mielec nie miała litości dla beniaminka 4 ligi podkarpackiej. Rezerwy kluby z Ekstraklasy pokonały aż 7-0 LKS Skołoszów w meczu 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Ekipa Stali II Mielec po przerwy prowadziła 3-0 z LKS-em Skołoszów. Bramki dla rezerw klubu z PKO Ekstraklasy zdobyli David Poręba oraz dwa gole na swoim koncie zapisał Kacper Czernicki.

Po zmianie stron gospodarze dołożyli kolejne cztery bramki. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Karystian Kardyś oraz Bartosz Bajorek. Obaj strzelili po dwa gole. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Stali II Mielec 7-0.

1-0 Kacper Czernicki (7)
2-0 David Poręba (36)
3-0 Kacper Czernicki (45)
4-0 Krystian Kardyś (47)
5-0 Krystian Kardyś (50)
6-0 Bartosz Bajorek (70)
7-0 Bartosz Bajorek (82)