2022-07-30 20:22:38

Nikodem Niski może zostać nowym piłkarzem Apklan Resovii!

fot. Chrobry Głogów
fot. Chrobry Głogów
  Kolejny obrońca może trafić do Apklan Resovii. Jak poinformował portal weszlo.com, Nikodem Niski jest bliski podpisania kontraktu z Resovią. 
 
20-letni Nikodem Niski w najbliższym czasie dołączy do drużyny prowadzonej przez Tomasza Grzegorczyka. Obrońca przez większość swojej piłkarskiej kariery reprezentował barwy Legii Warszawa, najpierw grał w juniorskich drużynach, a potem w drugim zespole. Występował również w Chrobrym Głogów i GKS-ie Bełchatów
 
Defensor ma dołączyć do Resovii na zasadzie transferu definitywnego i na stałe pożegnać się z Legią Warszawa.

Czytaj także

Komentarze (4)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.