2022-07-26 13:20:31

Adam Majewski po meczu z Radomiakiem Radom: Nie jesteśmy rozczarowani wynikiem

  W ostatnim meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec zremisowała z Radomiakiem Radom 1-1. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener drużyny, Adam Majewski.
 
- Nie udało nam się wygrać, ale nie jesteśmy rozczarowani wynikiem, patrząc na to jak przebiegał mecz. Przy odrobinie nie szczęścia i lepszej skuteczności Radomiaka mogliśmy to spotkanie przegrać. Natomiast myślę, że było widać szczególnie w pierwszej połowie, że jest to spotkanie u siebie i kilku zawodników było bardzo spiętych i to się przełożyło na niedokładne podania i złe wybory- powiedział Adam Majewski.
 
- Oczywiście wiedzieliśmy, że Radomiak jest niewygodnym rywalem i posiada wielu zawodników ofensywnych o dużej jakości, dlatego świadomie się wycofaliśmy, patrząc też na pogodę, która oczywiście nie pomagała i straciliśmy bramkę w takim ciężkim momencie. Na szczęście drużyna po raz kolejny pokazała charakter, walczyła do końca i nasz nowy napastnik strzelił piękną bramkę- kontynuował trener Stali Mielec.
 
- Był taki krótki moment, w którym osiągnęliśmy przewagę, ale nie zaryzykowaliśmy, bo doprowadzenie do remisu kosztowało nas dużo zdrowia i nie chcieliśmy się odkryć. Bartosz Mrozek po raz kolejny potwierdził, że jest w bardzo dobrej dyspozycji- mówił szkoleniowiec Stali Mielec.

Zapis pomeczowej konferencji można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij