2022-07-08 22:53:31

Personalizowane kartki ślubne - modny dodatek do upominku

Personalizowana kartka z życzeniami, czyli pomysł na drobny, ale sympatyczny upominek

Nie wszystkie prezenty muszą być duże, czego najlepszym dowodem jest personalizowana kartka ślubna – rozwiązanie pomysłowe i eleganckie, a jednocześnie bezpieczne dla kieszeni. To dobry wybór zawsze wtedy, kiedy „nie wypada” iść z pustymi rękami.

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej pary, która zdecyduje się na ten krok – tylko nieliczni młodzi podchodzą do nich z tzw. chłodną głową. Nie ma się jednak co dziwić emocjom. Tych nie brakuje, szczególnie że przygotowania rozpoczynają się na długo wcześniej – najczęściej całe miesiące przed uroczystością. Przygotowują się zarówno organizatorzy wydarzenia, jak też goście. Dobierają stroje oraz… szukają pomysłów na prezent.

Niestety znalezienie odpowiedzi na pytanie „co kupić na ślub?” nie jest wcale takie proste… przynajmniej jeśli chciałoby się uniknąć sięgania po to, co najbardziej oczywiste jak choćby bukiety kwiatów. Niektórzy uciekają się wobec tego do prezentów praktycznych, inni pozostają w kropce, niemal do ostatniej chwili zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego upominku. Tymczasem rozwiązanie jest całkiem proste – to właśnie personalizowana kartka ślubna.

Oryginalna kartka z życzeniami

Personalizowane kartki wyróżniają się tym, że można niemal dowolnie modyfikować elementy, jakie się na niej znajdują. Inaczej mówiąc, ma się wpływ nie tylko na życzenia, jakie znajdą się w środku, ale także na ilustrację na okładce. Wkomponowanie np. imion bohaterów uroczystości w kartkę z życzeniami to doskonały pomysł, który sprawi, że już na pierwszy rzut oka kartka będzie się wyróżniała.

Za przykład niech posłuży duża kartka ze zdjęciami LOVE. To wspaniały upominek dla wszystkich zakochanych, a zatem idealnie nadaje się do wręczenia właśnie przy okazji ślubu. Wystarczy kilka zdjęć obdarowywanych osób, imiona, data… Model ten wyróżnia się nie tylko personalizowanym frontem, ale też rozmiarem – kartka o wymiarach 50x70 cm z pewnością zrobi niemałe wrażenie!

Humorystyczną propozycję stanowi personalizowana kartka RAZEM WYMIATAMY – świetny pomysł na upominek dla każdej pary. Z całą pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy nie przepadają za nadmiarem powagi – zabawna kartka pomoże nieco spuścić z tonu. Jest też minimalistyczna w formie, a przy tym bardzo pomysłowa kartka ślubna personalizowana TOGETHER. Jak więc widać, dla każdego znajdzie się coś w sam raz.

Ślubny prezent bez trudu

Wybieranie prezentów na ślub wcale nie musi być trudne i czasochłonne, nie musi też wiązać się z dużym wydatkiem. Wręcz przeciwnie. Wystarczy dobry pomysł, by zrobić młodym wspaniałą niespodziankę, a jednocześnie nie wykosztować się nadmiernie. Nie chodzi przecież o pieniądze, duże i kosztowne podarunki. Chodzi przede wszystkim o gest – pokazanie obdarowanym, że myśli się o nich ciepło i życzliwie. I w takiej sytuacji w zupełności wystarczy drobiazg – zwłaszcza jeśli będzie to drobiazg personalizowany, który sam w sobie jest prezentem niezwykle indywidualnym.

W poszukiwaniu najlepszych pomysłów na upominki zajrzyj już dziś na Crazyshop.pl – czeka niejedna personalizowana kartka ślubna, która na pewno przypadnie Ci do gustu!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij