2022-06-12 23:21:00

Błękitni Ropczyce lepsi do Czarnych Trześń

Nadal bez punktów w sezonie 2021/22 są Czarni Trześń. Tym razem beniaminek musiał uznać wyższość Czarnych Trześń.

Od początku spotkania lepiej prezentowali się Błękitni Ropczyce, którzy stworzyli sobie więcej okazji strzeleckich, a na prowadzenie wyszli już w 10. minucie, za sprawą Szymona Majchera. Miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć dziesięć minut później, a bramkarza Czarnych Trześń pokonał Michał Ogrodnik.

Zespół z Ropczycach w kolejnych minutach przeważał, a kolejne gole dla niego były kwestią czasu. Błękitni na 3-0 podwyższyli tuż przed przerwą, a piłkę w siatce umieścił Majcher. Druga odsłona lepiej zaczęła się dla Czarnych, którzy zdobyli bramkę na 3-1, ktorej autorem był Bartosz Mucha. Wydawało się, że zespół z Trześnia pójdzie za ciosem, jednak miejscowi szybko opanowali sytuację.

Podopieczni Romana Gruszeckiego sprawiali lepsze wrażenie i częściej byli przy piłce. Błękitni kolejnego gola zdobyli w 68. minucie, a na listę strzelców wpisał się Hubert Siepierski. Ostatnie słowo tego dnia należało jednak do Czarnych Trześń, którzy w doliczonym czasie gry trafili na 4-2, a bramkę strzelił Marek Wójciak.

1-0 Szymon Majcher (10)
2-0 Michał Ogrodnik (20)
3-0 Szymon Majcher (45)
3-1 Bartosz Mucha (50)
4-1 Hubert Siepierski (68)
4-2 Marek Wójciak (90)