2022-06-11 20:13:52

JKS Jarosław w dobrym stylu pokonał Igloopol Dębica

Pięć to liczba, którą zdecydowanie lubi JKS Jarosław. Zawodnicy tego klubu podtrzymali dobrą dyspozycję z poprzedniego meczu i pokazali się dziś z niezwykle skutecznej strony. Czarno-niebiescy pokonali Igloopol Dębica z wysoką przewagą 5-1.

Wbrew wysokiej wygranej JKS-u Jarosław, wynik w tym spotkaniu otworzyli zawodnicy Igloopolu Dębica, a konkretniej Michał Hałucha. Celnym strzałem popisał się już w 7.minucie spotkania, jednak to trafienie było jedynym dla ekipy gości. Niewiele ponad dziesięć minut później jarosławianie doprowadzili do wyrównania za sprawą Michała Stankiewicza.

Od tej pory trafianie między słupki rywali przez drużynę z Jarosławia rozpoczęło się na dobre. Do przerwy gola z rzutu karnego odnotował jeszcze Bartłomiej Raba.

Chociaż pierwsza połowa nie zapowiadała, że JKS może aż tak wysoko pokonać Dębicę, to druga część udowodniła dobrą dyspozycję gospodarzy. “Morsy” starały się bronić, lecz nieskutecznie. Jarosław mógł liczyć na solidne trafienie Aleksa Kopcia, który ostatnio pokazuje się z imponującej strony w meczach ligowych. Zwycięstwo przypieczętował Sebastian Pawlak, odnotowując dwa trafienia tuż przed końcowym gwizdkiem.

0-1 Michał Hałucha (7)
1-1 Michał Stankiewicz (18)
2-1 Bartłomiej Raba (44)
3-1 Aleks Kopcio (52)
4-1 Sebastian Pawlak (86)
5-1 Sebastian Pawlak (89)