2022-06-11 20:26:30

Skromna, lecz cenna wygrana Stali Łańcut nad Sokołem Kamień

SPEC Stal Łańcut po nieudanym występie z Igloopolem Dębica wróciła na dobre tory. W dzisiejszym meczu pokonała 2-0 ekipę Sokoła Kamień, rozgrywając tym samym ostatnie spotkanie w tym sezonie na własnym stadionie.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji, jednak kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję by obejrzeć jedno trafienie w wykonaniu Stali Łańcut. W 20. minucie między słupki rywali futbolówkę wpakował Konrad Buć. Sokół Kamień mimo sporych chęci nie potrafił przekuć swoich prób na bramkę.

Druga połowa również była nieco monotonna i do końca spotkania wydawało się, że wynik tego starcia będzie oscylował wokół 1-0. Do akcji wkroczył jednak ponownie zawodnik łańcuckiej drużyny, Oskar Majda i w doliczonym czasie gry podwyższył prowadzenie Stali

Przegrana Sokoła komplikuje tej drużynie plany na przyszłość, bowiem drużyna z Kamienia by myśleć o pozostaniu w gronie czwartoligowców powinna wygrać to spotkanie.

1-0 Konrad Buć (20)

2-0 Oskar Majda (90+)