2022-06-11 19:42:44

Wisłok Wiśniowa pokonał u siebie Polonię Przemyśl

Wisłok Wiśniowa bez większych problemów zwyciężył nad notowaną nieco wyżej w 4. lidze podkarpackiej- Polonią Przemyśl. Na niekorzyść gości działała czerwona kartka, którą otrzymali jeszcze w pierwszej połowie. Drugą część musieli rozegrać w dziesiątkę.

Jako pierwszy między słupki Polonii Przemyśl trafił zawodnik Wisłoka Wiśniowa, Adrian Nowak. Do tej skutecznej akcji doszło w 12. minucie spotkania. Do końca tej części kibice nie zobczyli już piłki w siatce, jednak obejrzeli sytuację, po której Polonia musiała pożegnać jednego z zawodników. Za nieprzepisowe przeiwnienie musiał otrzymać czerwony kartonik.

Gra dla gości była niezwykle utrudniona, ponieważ całą drugą część rozegrywali w dziesięciu. Taką sytuację wykorzystała Wiśniowa i w 65. minucie odnotowała gola na 2-0. Jego autorem był Jakub Krok. Widowisko nie było zbyt emocjonujące, jednak Wisłok cieszy się z trzech punktów, które są niezwykle ważne w walce o bezpieczeństwo w lidze.

1-0 Adrian Nowak (12)

2-0 Jakub Krok (65)