2022-04-13 17:42:00

Kacper Szopa nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno

Fot. Cellfast Wilki Krosno
Fot. Cellfast Wilki Krosno
Kacper Szopa, 16-letni wychowanek Cellfast Wilków Krosno dwa tygodnie temu zdał egzamin w Zielonej Górze, i tym samym uzyskał licencję żużlową klasy 500cc („Ż”).  Dzięki temu klub mógł podpisać kontrakt ze swoich wychowankiem.
 
To był wielki dzień dla 16-letniego Kacpra Szopy, który wreszcie podpisał kontrakt ze swoim rodzimym klubem żużlowym. Po zdaniu egzaminu na licencję „Ż”, nastolatek wraz ze swoimi rodzicami złożył podpisy i związał się 5-letnią umową z Wilkami Krosno. Taki sukces pozwoli mu zadebiutować w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Runda, w której wezmą udział adepci Akademii Orlen Cellfast Wilków Krosno zaplanowana jest na 21 kwietnia
 

Czytaj także

Komentarze (3)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.