2022-04-01 14:54:04

Podsumowanie 3. kolejki Net-Pocket Super Ligi Rzeszów Wiosna 2022

W ubiegłą środę już po raz trzeci w tym sezonie rozegrana została Net-Pocket Super Liga Rzeszów Wiosna 2022. Przeczytajcie co na boisku w Boguchwale działo się tym razem.

Jako pierwsi zameldowali się Tuzy Team Rzeszów z Meblujdom.pl. Wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 4-4. Warto zaznaczyć, że gospodarze przybyli na mecz w sześcioosobowym składzie, co nie ułatwiało im zadania. Meblujdom miało swoją szansę na zwycięstwo w tym starciu w ostatniej akcji meczu, ale do pustej bramki z kilku metrów nie trafił napastnik gości.

W kolejnej parze swoją wyższość pokazali Tigers Royals, którzy bez problemu ograli KS Beerlovers Rzeszów 10-1. “Tygrysy” swoją moc pokazali w szczególności w drugiej połowie spotkania, kiedy to strzelili aż 6 bramek.

Dalej mogliśmy obejrzeć dobre starcie Extreme z Amatorskim Klubem Piłkarski Szarotka Rzeszów, które zakończyło się wynikiem 4-5. Na rozpoczęcie Szarotka wpakowała dwa gole rywalom, co zmusiło ich do szybkiego działania. Dzięki bramce Kozdęby przed przerwą mogli złapać kontakt z gośćmi. Po kilku nerwowych chwilach i prowadzeniu Extreme, Szarotka w przeciągu kolejnych 7 minut strzeliła 3 bramki, co otworzyło drogę do wygranej w tym spotkaniu.

Emeryci muszą zdecydowanie podziękować Karolowi Wilkowi, który celnie uderzył piłkę do siatki aż 5 razy i pomógł drużynie wygrać 6-2 z Ideo. Był to udany debiut tego zawodnika w Emerytach, który na co dzień gra w barwach 4. ligowego Orła Przeworsk.

Reprezentacja naszego portalu PDK Live w dobrym stylu pokonała Galacticos 6-2 i zainkasowała kolejne punkty. Osłabiony, bo tylko w szóstkę grający Galacticos nie podołał rozpędzającemu się PDK, w którego szeregach bardzo udany debiut zaliczył Hałucha- zawodnik Igloopolu Dębica.

W ostatnim pojedynku Tęcza okazała się lepsza od Grupy PBI wygrywając 5-2.  Do 26. minuty Grupa PBI sensacyjnie prowadziła 2-0, jednak doświadczonej Tęczy wystarczyło końcowe 13 minut meczu, aby strzelić aż 5 bramek. W ekipie gości bardzo dobry debiut zaliczył Eliasz Płocica, piłkarz pokazujący się w Izolatorze Boguchwała.