2022-03-19 17:28:00

JKS Jarosław walczył do końca i ostatecznie urwał punkt w starciu z Izolatorem Boguchwała

Piłkarze JKS-u Jarosław w sobotę udali się do Boguchwały. Tam zmierzyli się z Izolatorem, który postawił podopiecznym Arkadiusza Barana trudne warunki.

Kibice nie mogli narzekać na nudę. O początku mecz stał na bardzo dobrym poziomie, a oba zespoły miały swoje okazje. Konkretniejsi byli jednak gracze Izolatora Boguchwała, którzy w 31. minucie objęli prowadzenie, a do siatki trafił Aleksander Gajdek. JKS Jarosław szybko ruszył do odrabiania strat, jednak gospodarze dobrze prezentowali się w obronie.

Jarosławianie po zmianie stron nadal atakowali, choć "Izolacja" także miała swoje sytuacje. Więcej z gry mieli jednak goście, którzy w 59. minucie doprowadzili do wyrównania, a bramkę zdobył Michel Cardenas. Zespół z Boguchwały w kolejnych minutach przejął inicjatywę i częściej był przy futbolówce. JKS mądrze jednak się bronił i nadal było 1-1.

Izolator nie odpuszczał i w 76. minucie strzelił gola na 2-1, którego autorem był Michał Daniel. Podopieczni Bartosza Zołotara w kolejnych minutach skupili się na utrzymaniu prowadzenia. Jarosławianie natomiast wypracowali sobie przewagę i za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. To udało się w dolliczonym czasie gry, a gola zdobył Paweł Bartnik.

1-0 Aleksander Gajdek (31)
1-1 Michel Cardenas (59)
2-1 Michał Daniel (76)
2-2 Paweł Bartnik (90)