2022-02-12 15:10:00

sparing: Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-1

Piłkarze Stali Stalowa Wola mają za sobą kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni łukasza Berety tym razem zmierzyli się z KS-em Wiązownica.

Stal Stalowa Wola rozegrała kolejny mecz towarzyski w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Rywalem podopiecznych Łukasza Berety był zespół KS-u Wiązownica, aktualny lider 4 ligi podkarpackiej. Mecz świetnie zaczął się dla "Stalówki", która od 10. minuty prowadziła 1-0, po tym jak rzut karny wykorzystał Kamil Radulj.

"Zielono-czarni" nie zatrzymywali się i w kolejnych minutach wciąż atakowali. Piłka szukała Kamila Radulja, który w pierwszej połowie zdobył jeszcze dwa gole. Jego dorobek mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w 43. minucie nie wykorzystał "jedenastki". Ekipę z Wiązownicy stać było jedynie na honorwe trafienie, a jego autorem był Grzegorz Janiczak.

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-1 (3-0)

1-0 Kamil Radulj (10-rzut karny)
2-0 Kamil Radulj (34)
3-0 Kamil Radulj (35)
3-1 Grzegorz Janiczak (74)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wojtysiak, Hudzik, Pietrzyk, Olszewski, Stelmach, Duda, Radulj, Barata, Wojtak, Grabarz oraz Konefał, Zięba, Khorolskyi, Jopek, Pioterczak, Szifer, Davidik, Stępniowski, Książek, Mucha, Skrzyniak