2022-02-06 08:57:00

sparing: SPEC Stal Łańcut - Orzeł Przeworsk 2-0

W sobotę towarzysko postanowili zmierzyć się dwaj przedstawiciele 4 ligi podkarpackiej. SPEC Stal Łańcut podejmowała Orła Przeworsk.

Piłkarze SPEC Stali Łańcut w sobotę zmierzyli się z Orłem Przeworsk. Do przerwy goli nie odnotowano, choć oba zespoły miały swoje okazje. Sytuacja zmieniła po zmianie stron. Tu jednak więcej konkretów było po stronie beniaminka 4 ligi podkarpackiej, który ostatecznie wygrał 2-0 po bramkach Dawida Bieniasza i Marcina Dudka.

SPEC Stal Łańcut - Orzeł Przeworsk 2-0 (0-0)

1-0 Dawid Bieniasz (49)
2-0 Marcin Dudek (57)

SPEC Stal Łańcut: Szpindor - Mach, Noga, Kmuk, S. Paczocha, Góra, Skała, Zawodnik testowany, Bieniasz, Buć, Balawender oraz Słysz, Cwynar, N, Paczocha, Dudek, P. Wójcik, Zawodnik testowany, Róg

Orzeł Przeworsk:
(I połowa): Kurosz - Kowal, Salwach, Domoń, Najsarek - Stypa, Obłoza, Flis, Broda - Wilk, Buczek
(2 połowa): Makowski - Najsarek (Halwa), Obłoza (zawodnik testowany), Salwach, Kowal  - Stypa, Wilk, Flis (Majba), Broda, Buczek (Fluda) Boratyn