2022-01-29 15:23:00

sparing: Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 2-1

Kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym mają za sobą gracze Stali Stalowa Wola. Podopieczni Łukasza Berety w sobotę zmierzyli się z pierwszoligową Skrą Częstochowa.

Do przerwy goli nie odnotowano. W drugiej połowie z dobrej strony na tle wyżej notowanego rywala chcoeli pokazać się gracze Stali Stalowa Wola. Podopieczni Łukasza Berety prowadzenie objęli w 58. minucie, a pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Kamil Radulj. Radość "zielono-czarnych" nie trwała jednak zbyt długo, bowiem cztery minuty później do wyrównania doprowadził Bartłomiej Burman.

Piłkarze "Stalówki" w kolejnych minutach starali się odzyskać prowadzenie, jednak mądrze broniła się Skra. Częstochowianie tego dnia byli konkretniejsi i w 82. minucie strzelili gola na 2-1, a jego autorem był Krzysztof Ropski. Stal próbowała jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i lepsze humory po końcowym gwizdku miał przedstawiciel Fortuna 1 ligi.

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 2-1 (0-0)

0-1 Kamil Radulj (58)
1-1 Bartłomiej Burman (62)
2-1 Krzysztof Ropski (82)

Stal Stalowa Wola: Mikołaj Smyłek - Bartłomiej Olszewski, Adrian Skrzyniak, Kacper Pietrzyk, Michał Zięba, Oskar Wojtysiak, Szymon Jopek, Kamil Radulj, Maciej Wojtak, Sławomir Duda, Daniel Świderski oraz Tomasz Wietecha, Wiktor Stępniowski, Szymon Klepacki, Przemysław Stelmach, Michał Biskup, Szymon Grabarz, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany