2022-01-12 15:54:00

Dawid Bałdyga w kręgu zainteresowań Cracovii

Czy Dawid Bałdyga trafi w zimowym okienku transferowym do Cracovii? (fot. Marek Jedyna)
Czy Dawid Bałdyga trafi w zimowym okienku transferowym do Cracovii? (fot. Marek Jedyna)
Dawid Bałdyga może zmienić klub w zimowej przerwie. Zainteresowana usługami 19-letniego napastnika Siarki Tarnobrzeg jest ekstraklasowa Cracovia.
 
Dawid Bałdyga niemal co rundę wzbudza zainteresowanie klubów z wyższych lig. Aktualnie jego kandydaturę rozważa Cracovia, gdzie trenerem został doskonale znany w Tarnobrzegu - Jacek Zieliński.
 
Jednak "Pasy", aby ściągnąć 19-latka z Siarki Tarnobrzeg muszą za niego zapłacić. - Jest zainteresowanie Cracovii, ale bez konkretów - powiedział nam prezes klubu, Dariusz Dziedzic.
 
Jeśli Bałdyga odejdzie to druga drużyna 3 ligi gr. IV będzie musiała szukać nowego napastnika. Włodarze klubu nie wykluczają, że wtedy postawią na kolejnego Hiszpana. Natomiast w najbliższych dniach klub ogłosi pozyskanie Szymona Kalińca. Z kolei wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostał Jakub Tabor.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-01-12 20:28:02 3 0

wiadomo siarka - zieliński

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij