2022-01-05 18:41:03

Krzysztof Kapelan: Zrobiliśmy badania i na tej podstawie dobierzemy obciążenia treningowe

Piłkarze PGE FKS Stali Mielec mają za sobą pierwszy dzień przygotowań. Przeszli testy medyczne i czekają na wyniki. Te będą miały wpływ na to jak będą wyglądały obciążenia trenigowe.
 
- Po ciężkiej rundzie piłkarze zasłużyli na odpoczynek. Było osiem dni całkowicie wolnego, a następnie przeszli do realizacji planów indywidualnych - powiedział Krzysztof Kapelan, trener przygotowania motorycznego PGE FKS Stali Mielec.
 
- Przygotowania zaczęliśmy dzisiaj od testów. Spotkaliśmy się bardzo wcześnie rano, zawodnicy mieli badania krwi, wagi, tkanki tłuszczowej i zrobili test za pomocą ergospirometrów. Czekamy na wyniki i na podstawie tego dobierzemy zindywidualizowane obciążenia dla każdego z nich
 
Piłkarze PGE FKS Stali Mielec na przygotowanie do wznowienia rozgrywek będą mieli 30 dni. Czy, aby na pewno nie jest to zbyt krótki okres.
 
- 30 dni to wystarczający czas - skwitował krótko Krzysztof Kapelan.
 
Już 15 stycznia mielczanie wyjadą na obóz przygotowawczy do Turcji. Tam rozegrają trzy sparingi.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

TylkoZKS 2022-01-06 16:14:42 1 1

Mielec skur...wielec !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij