2021-12-15 21:32:00

Adam Majewski przed meczem z Piastem Gliwice: Nie zamierzamy rozdawać prezentów

fot. Stal Mielec TV
fot. Stal Mielec TV
Wielkimi krokami zbliża się ostatni mecz PGE Stali Mielec w 2021 roku. Był to bardzo udany rok dla "biało-niebieskich", jednak podopieczni Adama Majewskiego będą chcieli zakończyć go miłym akcentem. Zobaczcie co przed tym spotkaniem powiedział trenert naszego jedynego przedstawiciela w PKO Ekstraklasie.
 
-No cóż, zbliża się ostatni mecz tego półrocza. Nie wiem, czy to dla nas dobrze czy niedobrze. Myślę, że nasz postawa w ostatnim czasie wyglądała całkiem nieźle, dlatego cieszymy się, że gramy to spotkanie. Gramy z zespołem, który jest bardzo solidny, stabilny. My tej stabliności cały czas szukamy, to wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale myślę, że idziemy w dobrym kierunku - powiedział Adam Majewski przed meczem z Piastem Gliwice.
 
-Wczoraj też mieliśmy taką wigilię klubową, ale nie myślimy jeszcze o świętach i nie zamierzamy rozdawać prezentów, dlatego mamy nadzieję, że pojedziemy skoncentrowani i z takim samym zaangażowaniem zagramy jak w ostatnim meczu i powalczymy o trzy punkty - dodał opiekun PGE Stali Mielec.
 
-Sytuacja kadrowa wygląda następująco: Marcin Budziński i Maciej Domański mają kontuzje długoterminowe i jeszcze z nami nie trenują, również Konrad Wrzesiński. Wraca Kamil Kościelny, natomiast wypada za żółte kartki Krystian Getinger, a tak pozostali wszyscy są gotowi do gry - zakończył.
 
Zapis wideo wypowiedzi Adama Majewskiego przed meczem PGE Stali Mielec z Piastem Gliwice, jest dostępny poniżej.
 
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela PKO Ekstraklasy:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Tylko ZKS 2021-12-16 08:31:50 4 4

Mielec skur...wielec !

SM 2021-12-16 10:46:14 4 2

@Tylko ZKS - gościu, ten twój tekst powinien podchodzić już pod spam, zmień płytę XD

Yeah! 2021-12-16 12:26:47 4 2

Stal Mielec Duma Podkarpacia !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij