2021-12-07 10:12:54

Modne marynarki męskie na jesień i zimę od Lavard

Podobne tematy lifestyle

Zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy witają nas pierwsze, chłodne poranki oraz wczesne wieczory otulone mgłą warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas w którym marki modowe przedstawiają efekty swojej pracy, która w ostatnim czasie musiała odbywać się w zmieniającej się rzeczywistości.

Zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy witają nas pierwsze, chłodne poranki oraz wczesne wieczory otulone mgłą warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas w którym marki modowe przedstawiają efekty swojej pracy, która w ostatnim czasie musiała odbywać się w zmieniającej się rzeczywistości. Sezon jesień-zima 2021/2022 to czas, w którym moda powstaje w zupełnie nowych realiach, wypełnionych wyczekiwaną „normalnością” oraz wolnością. Odświeżona kolorystyka oraz klasyczne i ponadczasowe kroje są solidnym fundamentem dla zabawy konwencjami, stylami oraz zasadami. Przykładem tego są kolekcje odzieży męskiej, które choć eleganckie, stają się bardziej liberalne oraz oferują odmianę wizerunku dla każdego nowoczesnego mężczyzny.

Sezon jesień-zima 2021/2022 w kolekcji męskiej Lavard stoi pod znakiem stylu smart-casual, który przyjął dominującą rolę. Odformalizowanie eleganckiego ubioru zmieniło równocześnie oblicze ubioru do pracy. Obserwujemy to, jak bardzo styl formalny traci na znaczeniu w środowisku biznesowym oraz codziennym. Wystarczy zerknąć przede wszystkim na inspiracje kolorystyczne tego sezonu, które wyraźnie odcinają się od tradycyjnych odcieni jesienno-zimowych. Na czele kolekcji Lavard stoją niespodziewane kolory elektrycznej niebieskości oraz szlachetnej, głębokiej zieleni, które nie pozwalają zapomnieć o wciąż towarzyszącym nam wspomnieniom o górskich, letnich wędrówkach. Osnowa kolorystyczna kolekcji to także szeroka gama barw bazowych, typowych dla sezonu pierwszych rudych liści, mglistych łąk oraz złotych promieni słońca. W tym roku także i one zostają unowocześnione i zyskują zupełnie nowe wydanie. Klasyczne barwy jesieni stają się świeższe i tak brąz otrzymuje cynamonowy aromat, granat głęboką toń fioletu, a beż bardzo ciepły i nieco cielisty akcent. Moda w tym sezonie wyraźnie kieruje nas w stronę pięknej, niekiedy dziewiczej jesiennej przyrody, która jest także symbolem metaforycznego powrotu do korzeni.

W kolekcji męskiej zaprezentowanej przez Lavard znajdują się modne propozycje odzieży wierzchniej oraz biznesowej przeznaczonej na nieco bardziej jesienną aurę. Królować będzie dzianina, która jest najbardziej pożądanym trendem każdego, jesiennego sezonu. Miękkie, wełniane lub bawełniane golfy są obowiązkowym elementem jesiennych stylizacji męskich. Jeśli dodamy im niebanalnego koloru jak bursztynowy pomarańcz lub kobalt w wydaniu „fluo”, otrzymamy wyróżniającą się bazę dla nietuzinkowej stylizacji osadzonej w najnowszych trendach. Kobalt oraz butelkowa zieleń skomponowane z cynamonowym brązem oraz korzenną czerwienią prezentują się nietypowo. Przekreślają dotychczasowe zasady klasycznego doboru kolorów w ubiorze. To ważne również w ubiorze formalnym i biznesowym – nie tylko kolorystyka dostaje zupełnie nowego życia, ale także kroje ulegają liberalizacji. Promowane są połączenia sportowej bluzy oraz sneakersów z garniturem męskim, czy też połączenia kraciastych marynarek i dzianinowych golfów z jeansami i skórzanymi sztybletami. Ten sezon jest czasem ubioru warstwowego. Outfit skomponowany z kolorów, faktur oraz deseni, które współtworzą ze sobą kompletny wizerunek nowoczesnego uniformu męskiego jest bezbłędnym hitem tego sezonu!

Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 powstała dla mężczyzn, którzy nie boją się nowych wyzwań, także w zakresie swojego ubioru. Połączenie klasycznych, lubianych fasonów z świeżą, jesienną kolorystyką podąża w kierunku liberalizowania męskiej garderoby. Wiele dzieje się na rzecz swobody, lekkiej nonszalancji i jeszcze lepszego wyrażania indywidualnego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki. Zapraszamy do stworzenia swojej jesiennej garderoby z Lavard. LAVARD

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij