2021-12-02 10:54:00

Dawid Kroczek po remisie z GKS-em Katowice: Szanujemy punkt. To kolejny mecz bez porażki

Apklan Resovia zremisowała 2-2 z GKS-em Katowice w zaległym meczu 18. kolejki Fortuna 1 ligi. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Dawid Kroczek.
 
- To był bardzo ciężki mecz dla nas. Dwa razy wyciągnęliśmy wynik, bowiem dwukrotnie przegrywaliśmy. Spotkanie układało się fatalnie, bo już w pierwszej połowie musieliśmy zdjąć dwóch zawodników z powodu kontuzji. Szanujemy ten punkt, bo kolejny nasz mecz bez porażki. Cała ekipa zasłużyła na słowa uznania - powiedział po remisie z GKS-em Katowice, Dawid Kroczek.
 
- Alek Komor jest w trakcie badań i nic nie wiemy. Natomiast Bartek Jaroch będzie do dyspozycji w kolejnym meczu - powiedział o stanie zdrowia kontuzjowanych zawodników szkoleniowiec Apklan Resovii.
 
- Nie mieliśmy żadnych pretensji do Pindrocha za drugą bramkę. Błąd może się każdemu zdarzyć, a Branio jest bardzo ważnym ogniwem zespołu. Niejednokrotnie pokazał swoją wartość, między innymi w Tychach. To bardzo dobry bramkarz i bardzo ważny punkt zespołu - kontynuuował Kroczek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-12-02 14:16:00 2 0

Bramkarz sprzedał mecz

Cwelkaes Smolas 1909 2022-01-17 22:30:06 1 0

Dawid, przecież jak to bez porażki. cała rejsowia to porażka jak i cały sztab, drużyna specjalnej troski, niekompetentny zarząd, niedorozwinięty sponsor bez kumy i na koniec garstka impotentów umysłowych zwanych kiBUCAMI Apklałnu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij