2021-10-21 10:16:00

Jelena Blagojević po zwycięstwie w Superpucharze: Wygrał zespół, który bardziej walczył

fot. Developres Rzeszów
fot. Developres Rzeszów
Developres Bella Dolina po raz pierwszy w historii sięgnął po Superpuchar Polski. Rzeszowianki pokonały Chemik Police 3-2. Oto co powiedziała kapitan "Rysic", Jelena Blagojević.
 
- To jest mój dzień! Właśnie myślałam, że jestem już w Rzeszowie pięć lat i nigdy nie udało mi się wygrać tego najważniejszego pucharu i dzisiaj była okazja zrobić coś wielkiego. Cieszę się, że udało się wygrać, bo było bardzo ciężko na boisku. Prowadziliśmy 2-0 i graliśmy dużo lepiej niż Chemik. Następnie nieco odpuściłyśmy, bo myślałyśmy że będzie koniec. Ostatecznie wygraliśmy 3-2 i to cieszy. Z Chemikiem zawsze jest tak, że albo one albo my wygrywamy 3-2 - powiedział Jelena Blagojević po zwycięstwie w Superpucharze.
 
- Dziś wygrał zespół, który bardziej walczył. Ponato to jest pierwsze trofeum dla dziewczyn, które do nas dołączyły przed sezonem. Możemy popić coś tam po meczu. Mam nadzieję, że trener nam pozwoli. Cieszymy się, bo ten Superpuchar nie zmieni nic. Od piątku wracamy do treningów, bo jest liga. Dziś będziemy szczęśliwsze i tak jak mówiłam troszeczkę popijemy jedno piwko lub więcej - dodała kapian Developresu Bella Dolina Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-10-21 13:46:49 0 3

Tylko STAL

Ja 2021-10-21 17:02:51 3 0

Dureń :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij