2021-07-24 14:41:09

sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski - WATKEM Korona Rzeszów 1-2

Korona Rzeszów (czerwone stroje) wygrała z Tomasovią 2-1 w sparingu (fot. Robert Skalski / archiwum)
Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów wygrali 2-1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w kolejnym przedsezonowym sparingu.

Pierwszą bramkę dla Korony Rzeszów zdobył w 10. minucie Krzysztof Piątek skutecznie egzekwując rzut karny. Po przerwie na 2-0 podwyższył Mateusz Kantor.

Jedynego gola dla Tomasovii Tomaszów Lubelski strzelił w 90. minucie Damian Szuta.

W barwach rzeszowskiej drużyny zagrało dwóch zawodników testowanych - bramkarz i obrońca.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - WATKEM KORONA RZESZÓW 1-2 (0-1)

0-1 Krzysztof Piątek (10-karny)
0-2 Mateusz Kantor (62)
1-2 Damian Szuta (90)

WATKEM Korona Rzeszów: Zawodnik testowany I - Kardyś, Zawodnik testowany II, Kocój, Padiasek, Dudzik, Kałaska, Skiba, Kantor, Karwacki, Piątek oraz Drozd, Cholewa, Maślany, Pieniążek, Jędryas, Nieckarz.