https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-07 15:36:02

Tomasz Głąb odchodzi z Iskry Zgłobień

Tomasz Głąb z końcem sezonu 2020/2021 przestanie być trenerem Iskry Zgłobień (fot. facebook.com/iskrazgl)
Tomasz Głąb z końcem sezonu 2020/2021 przestanie być trenerem Iskry Zgłobień (fot. facebook.com/iskrazgl)
Tomasz Głąb, były trener m.in. Izolatora Boguchwała, odchodzi z Iskry Zgłobień. Szkoleniowiec pracował w klubie z rzeszowskiej klasy A przez ostatnie 1,5 roku.
 
- Ostatni mecz sezonu, w którym Iskra zagra z Koroną II Rzeszów będzie także ostatnim dla pana Tomasza Głąba w roli trenera Iskry Zgłobień. Już teraz chcemy bardzo gorąco podziękować za 1,5 roku pracy w klubie ze Zgłobnia - poinformowała Iskra Zgłobień.
 
- Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, za poświęcony czas, za pełen profesjonalizm, za zawsze fachowo przygotowane analizy gry rywala, za cenne wskazówki taktyczne, za przemowy, które miały poderwać zespół! Żółto-niebieska rodzina nigdy nie zapomni Pana wysiłku! Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze, wielu sukcesów i radości z realizacji tej wielkiej pasji, jaką dla Pana jest futbol
 
Piłkarze Iskry Zgłobień plasują się obecnie na 7. miejscu w tabeli klasy A1 Rzeszów. W ostatnim meczu sezonu zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Korony Rzeszów (11 lipca, godz. 11).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-07-08 10:50:12 1 0

Hehe co to za trener analizy to się w lidze robi a nie w cekawce awansu też nie zrobił a skład miał czwarto ligowy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij