https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-10 10:56:00

Daniel Jeleniewski wypożyczony z Cellfast Wilków Krosno do Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

Daniel Jeleniewski przenosi się do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. (fot. Ola Gandurska)
Daniel Jeleniewski przenosi się do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. (fot. Ola Gandurska)
Daniel Jeleniewski został wypożyczony z Cellfast Wilków Krosno do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. 38-letni zawodnik wystąpił w zaledwie dwóch meczach ekipy z Podkarpacia.
 
Daniel Jeleniewski sezon 2021 dokończy w Abramczyk Polonii Bydgoszcz. 38-latek po transferach Tobiasza Musielaka oraz Vaclava Milika był zaledwie rezerwowym w ekipie Cellfast Wilków Krosno. Jeleniewski wystąpił w zaledwie dwóch meczach w tym sezonie. Było to inauguracyjne starcie z ROW-em Rybnik oraz wyjazdowy mecz z Aforti Startem Gniezno.
 
W meczach tych zdobył 11 punktów, a limit pozwalający na zmianę klubu w trakcie sezonu to 12 "oczek". Polonia musiała szukać wzmocnień po tym jak dłuższe kontuzje wykluczyły z jazdy Davida Bellego oraz Grzegorza Zengotę
 
Co ciekawe w najbliższą niedzielę dojdzie do starcia pomiędzy klubami z Bydgoszczy oraz Gniezna. Na przeciwko siebie stanął Peter Ljung, ktory dokończy sezon w Aforti Starcie oraz Daniel Jeleniewski, czyli żużlowcy którzy przed sezonem 2021 byli typowani na liderów Wilków Krosno.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij