https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-10 14:04:00

Włodzimierz Gąsior po remisie z Legią Warszawa: Szanuję ten punkt, gramy do końca

PGE FKS Stal Mielec zremisowała bezbramkowo z Legią Warszawa. Zobaczcie co po tym pojedynku powiedział opiekun Stali, Włodzimierz Gąsior.
 
- Spodziewałem się takiego meczu. Legia to bardzo wartościowa drużyna, nie bez kozery zdobyli mistrzostwo Polski na cztery kolejki przed końcem ligi. My się próbowaliśmy im odgryzać, ale mają dużo wartościowych zawodników. Jestem zadowolony z wyniki i postawy drużyny. Oczywiście dopisało nam trochę szczęścia - powiedział Włodzimierz Gąsior po meczu z Legią Warszawa.
 
- W pierwszej połowie zagraliśmy trochę lepiej. W drugiej widoczny był ubytek sił. Ratowaliśmy to zmianami, czego nie zrobiliśmy z Rakowem. Szanuję ten punkt, gramy do końca. Liczę, że to wszystko skończy się dla nas optymistycznie - zakończył szkoleniowec PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

1957 2021-05-10 21:02:25 1 2

Panie Gąsioru dacie radę bo srtal mielecka musi znowu grać że Realem bo tak to było i tera trza dobrej atmostefery i bedzieta groły superowo i cały Cmolas bedzie kibicować tak jak tera że ResoFia jesteźwa .pozdro panie treneże.

DĘBICA 2021-05-10 22:09:16 1 1

masz rację kolego 1957...ciężko uwierzyc ale taka była kiedyś wielka STAL.przed meczem wywiad z PANEM KAZIMIERSKIM....łza sie w oku kręci gdy ogląda sie materiały z tamtych lat.Tak zasłuzone kluby jak STAL powinny miec większa pomoc ze strony państwa,przynajmniej pomoc w organizacji czy może jakiś nadzór menedżerski.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij