https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2010-02-19 16:02:26

sparing: Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Staszów 2-1

W rozegranym w Straszęcinie meczu sparingowym czwartoligowy Rzemieślnik Pilzno pokonał występującą w czwartej lidze świętokrzyskiej Pogoń Staszów 2-1.

W barwach Rzemieślnika zagrali przymierzani do drużyny: Fitoł, Moraniec , Miśtak i Wiktor.
 
Warunki indywidualne dotyczące gry w Pilźnie ustalił bramkarz Michał Wilczyński, natomiast podpisanie umowy transferowej z dotychczasowym klubem golkipera, Igloopolem Dębica, nastąpi w najbliższych dniach.

Skomplikowała się sprawa pozyskania Bartosza Zołotara z Wisłoki Dębica, gdyż jest on obecnie kontuzjowany i nie ma pewności czy do rozpoczęcia rozgrywek będzie w pełni sprawny.
 
Zawodnicy Rzemieślnika: Mroczek, Wereszczyński i Ryndak na wiosnę najprawdopodobniej występować będą w Brzostowiance. Trwają rozmowy między klubami.
 
RZEMIEŚLNIK PILZNO - POGOŃ 1945 STASZÓW 2-1 (1-1)

Bramki dla Rzemieślnika: Szewczyk i Hajec
 
źródło: rzemieslnikpilzno.pl

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem